Menu
Your Cart

El Ayak Parafin Maskesi

El Ayak Parafin Maskesi

Ürünlerin kullanımı hakkında kısa bir not;

Mavi renkteki maskemiz ayak bakım parafin maskesidir. Ürün ayak bakımı için üretilen doğal parafinden elde edilmiştir ve mentollü hoş bir kokuya sahiptir. Kullanmadan önce benmari usulü ile maskenizi eritip sıcaklığı cildinizi yakmayacak kıvama geldiğinde ayak bileklerinize kadar uygulayın. Donma işlemi gerçekleştikten sonra 15-20 dakika boyunca ayaklarınızda kalmasını sağlayın. Sonrasında maskeyi soyarak temizleyin eğer ayağınızda kalıntılar kalmışsa ılık su yardımı ile kalıntıları çıkartabilirsiniz. Maskenin daha etkili olması için işlemden sonra pamuklu çorap giyerek, ayağınıza verdiği nemin uzun süreli kalmasını sağlayabilirsiniz.

Pembe renkli maskemiz el bakım parafin maskesidir. Diğer maske gibi onu da benmari usulüyle eritip ellerinizi yakmayacak sıcaklığa ulaştığında bileklerinize kadar uygulayın. Donma işleminden sonra 15-20 dakika boyunca bekleyip sonrasında soyma işlemi yaparak ellerinizden çıkartın. Ellerinize gün boyu kaybettiği nemi geri kazandıracak ve ellerinize pürüzsüzlük hissi verecektir.

Maskelerinizi haftada bir uygulayabilirsiniz.

Üretici: GaNu Collection
Ürün ayak bakımı için üretilen doğal parafinden elde edilmiştir ve mentollü hoş bir kokuya sahipti. Kullanmadan önce benmari usulü ile maskenizi eritip sıcaklığı cildinizi yakmayacak kıvama geldiğinde ayak bileklerinize kadar uygulayın. Donma işlemi gerçekleştikten sonra 15-20 dakika boyunca ayaklar..
12,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün el bakımı için üretilen doğal parafinden elde edilmiştir ve parfümlü hoş bir kokuya sahipti. Kullanmadan önce benmari usulü ile maskenizi eritip sıcaklığı cildinizi yakmayacak kıvama geldiğinde el bileklerinize kadar uygulayın. Donma işlemi gerçekleştikten sonra 15-20 dakika boyunca ellerinizde..
12,00TL
Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Cookie kullanım hakkında daha fazla bilgi için https://ganucollection.com/gizlilik-politikasi sayfamızı ziyaret edin.