Menu
Your Cart

Tütsüler

Tütsüler
Doğal kokusuyla pozitif enerji sağlar. Ev ve ofis ortamları başta olmak üzere açık veya kapalı pek çok mekanda, keyifli ve barışçıl bir ortam oluşturmak için kullanabilirsiniz. Tütsüler meditasyon, ferahlama, kötü kokuları bastırma, bio enerji, çakra açma vb. nedenlerle binlerce yıldır yardımcı..
15,00TL
Hem (Citronella) Haşere Kovucu Çubuk Tütsü Oldukça etkili bir sivrisinek savar. Cymbopogon türü bitki kokularını sevmeyen ve bu kokuda olan ortamlarda barınamayan kara sinek ve özellikle sivrisinekler için çok etkili olan tütsünün, tütsüleme yaptığı ortamlarda hiç bir sinek barınamaz.Ürün Kulla..
15,00TL
Hem Leylak Kokulu Çubuk Tütsü Lilac İncense Sticks (20 Adet)Hem Marka Leylak Kokulu Tütsü ile tüm kapalı ve yarı kapalı alanlarınızı, evlerinizi ve iş yerlerinizi eşsiz aromatik egzotik kokular kaplamasını sağlarsınız. Hoş kokulu tütsü çeşitleri ile hayatınıza ayrı bir güzellik renk ve huz..
15,00TL
Üretici: GaNu Collection
Hem Marka Good Luck tütsü özellikle Hindistan ve Çin'de meditasyonlar sırasında sıklıkla tercih edilir.Yaydığı hoş koku ve doğal aromasının yanında kişiye iyi şans getirdiğine inanılır.Ürün İçeriği;20 Adet Good Luck Çubuk Tütsü..
15,00TL
Hem Meditasyon Tütsü Hem Meditation Incense Sticks (20 Adet)Eski zamanlarda epilepsi vb. sinir hastalıklarının tedavi edilmesi için kullanılan tütsülerin, dini ayinlerde de kullanıldığı biliniyor. Günümüzde hala bitkisel tedavi yöntemi olarak yer alan tütsünün oldukça fazla çeşidi bulunmaktadır.Tüts..
15,00TL
Hem Okaliptüs Tütsü Eucalyptus Tütsü İncense Sticks (20 Adet)Okaliptüs ağacının doğal yeşil yapraklarından elde edilen tütsü çeşitleri kullanıldıkları ortamdaki havayı tazeler ve doğala yakın bir hale getirir. Şifa uygulamalarında özel olarak kan şekerini düşürmek için pozitif katkı sağlayan ürün He..
15,00TL
Üretici: GaNu Collection
Hem Tütsü Hem Hoş Kokulu Aloe Vera Kokulu Tütsü Aloe Vera'nın iyileştirici etkisini ortamlarınıza yayarak, rahatlama dinginlik ve huzur sağlar.Ayrıca odaklanmanıza da yardımcı olur...
15,00TL
Üretici: GaNu Collection
Tütsü severlerin en fazla tercih ettiği aromalardan olan sandalağacı tütsüsü, lavanta ve aromaterapi bu kez ters akış için tasarlanmış konik formda karşınızda. sandalağacı buhru, içeriği ile dinginleştirici, depresyon ve kederden uzaklaştırıcı bir etkiye sahip olması ile bilinir. Ayrıca tüm dünyada,..
39,00TL
Üretici: GaNu Collection
Tütsü severlerin en fazla tercih ettiği aromalardan olan sandal ağacı tütsüsü, lavanta ve aromaterapi bu kez ters akış için tasarlanmış konik formda karşınızda. Sandal ağacı buhuru, içeriği ile dinginleştirici, depresyon ve kederden uzaklaştırıcı bir etkiye sahip olması ile bilinir. Ayrıca tüm dünya..
19,00TL
Hem Siyah Aşk Black Love TütsüAromatik bir kokuya sahip olan Siyah Aşk Tütsü, farklı çiçek, bitki ve meyve özlerinin karşımı ile hazırlanır. Kendine has kokusu, aşka davet eden bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle özellikle romantik ortamların vazgeçilmez ürünüdür.Ürün Kullanımı:Çubuk tütsünün ucu hafi..
15,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Cookie kullanım hakkında daha fazla bilgi için https://ganucollection.com/gizlilik-politikasi sayfamızı ziyaret edin.