Menu
Your Cart

Taş Mumluklar

Taş Mumluklar
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. İçerisine soya parafininden beyaz renkte hoş kokulu mum eklenmiştir.İçerisinde bulunan ahşap fitil sayesinde yanış esnasında çıkardığı çıtırtılar kendinizi şömine başında hissetmenizi sağlayacaktır.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık..
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. Kare şekli ve üçgen prizmatik detayları ile şık bir dekorasyon ürünüdür.İçerisine soya parafininden beyaz renkte hoş kokulu mum eklenmiştir.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır.İçerisindeki mum bittiğinde mumluk atı..
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. Kare şekli ile şık bir dekorasyon ürünüdür.İçerisine soya parafininden beyaz renkte hoş kokulu mum eklenmiştir.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır.İçerisindeki mum bittiğinde mumluk atılmamalıdır, kalemlik veya sak..
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir.  Kare şekli ve üçgen prizmatik detayları ile şık bir dekorasyon ürünüdür.İçerisine soya parafininden beyaz renkte hoş kokulu mum eklenmiştir.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır.İçerisindeki mum bittiğinde muml..
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün Özellikleri;Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. Kare şekli ve üçgen prizmatik detayları ile şık bir dekorasyon ürünüdür.İçerisine soya parafininden beyaz renkte hoş kokulu mum eklenmiştir.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır.İçerisindeki mum bitt..
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. İçerisine okyanus kokulu mavi renkte jel mum eklenmiştir.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır.İçerisindeki mum bittiğinde mumluk atılmamalıdır, kalemlik veya saksı olarak kullanıma devam edilebilir...
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. Yuvarlak şekli ve silver renk  detayları ile şık bir dekorasyon ürünüdür.İçerisine soya parafininden beyaz renkte hoş kokulu mum eklenmiştir.Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır.İçerisindeki mum bittiğinde muml..
35,00TL
Üretici: GaNu Collection
Ürün taş tozundan el işçiliği ile imal edilmiştir. Kare ve prizma detayları ile şık bir dekorasyon ürünüdür. İçerisine soya parafininden hoş kokulu mum eklenmiştir. Ev, ofis, cafe gibi ortamlara şıklık katacak bir aksesuardır. İçerisindeki mum bittiğinde mumluk atılmamalıdır, kalemlik veya saksı ola..
35,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)
İnternet sitemizden en verimli şekilde faydalanabilmeniz ve kullanıcı deneyiminizi geliştirebilmek için Cookie kullanıyoruz. Cookie kullanım hakkında daha fazla bilgi için https://ganucollection.com/gizlilik-politikasi sayfamızı ziyaret edin.